braille ve latin alfabeli sesli kabartma haritalar kioks

Görme Engelliler için Braille ve Latin Kabartmalı Sesli Harita - Kiosk

Ürün Açıklaması

 

Görme Engelliler için Braille ve Latin Kabartmalı Sesli Harita - Kiosk binaların ana girişine yerleştirilen ve tüm binanın veya bulunduğu mevcut katın mimari krokisini bir panel üzerinde,Latin Alfabesi,Braille alfabesi,Piktogramlar ,Hissedilebilir Yüzey yolları,Duvarlar,Kapılar vb.. kabartma işaretlemeler ile gösteren ,Üzerinde kablosuz Asistan çağrı butonu,Sesli karşılama özelliği bulunan Görme Engelliler için tasarlanmış ama tüm ziyaretçilerin kullanımına olanak sağlayan yardımcı sesli haritalardır.

Görme Engelliler için Braille ve Latin Kabartmalı Sesli Harita - Kiosk yüzeyinde bulunan kabartma Latin harfler ve braille alfabesi ile işlenmiş yazılar hem görme engelli vatandaşlarımızın bu Haritaları okumasına yardımcı olmakta,hemde doğuştan görme yeteneğine sahip ama görme yeteneğini sonradan kaybetmiş vatandaşlarımıza kolaylık sağlamakta dır.Ayruıca,Sesli tanıtımı sayesinde ziyaretçilere Harita tanıtımı ve kurum hakkında yardımcı ve tanıtıcı bilgiler sunulmaktadır.

Görme Engelliler için Braille Kabartma Haritalarının diğer bir özelliği ise uygulandıkları alanda her türden ziyaretçiye hitap edebilmeleridir.Haritaların açılı konumu ( 30-45 Derece )sayesinde tekerlekli sandalye kullanan vatandaşlarımızın da bu haritalardan istifade etmesine olanak sağlamaktadır.

Görme Engelliler için Braille ve Latin Kabartmalı Sesli Harita - Kiosk üzerinde bulunan kablosuz çağrı modülü sayesinde ziyaretçiler karşılama ve yönlendirme hizmeti için bu haritaları kullana bilmektedir.

Teklif Alın

Uygulama Örneği

  • kioks_braille_latin_alfabeli_sesli_kabartma_haritai001
  • kioks_braille_latin_alfabeli_sesli_kabartma_haritai007
  • kioks_braille_latin_alfabeli_sesli_kabartma_haritai002
  • kioks_braille_latin_alfabeli_sesli_kabartma_haritai006
  • kioks_braille_latin_alfabeli_sesli_kabartma_haritai003
  • kioks_braille_latin_alfabeli_sesli_kabartma_haritai005